Natura Siberica zľava až do 20% do 27.08.2017 20:00

Poraďte nám

Diskusia / Príspevky (27)

Naureus.sk

03.09.2013, 14:54

Dobrý deň, Veľmi radi si osvojíme Váš názor. Poraďte nám čo by ste zmenili, prípadne čo Vám na stránke chýba. Môže to byť značka, ktorú by ste uvítali, sortiment prípadne služby pre Vás. Pokiaľ to bude v našich silách radi Váš nápad zrealizujeme. Ďakujeme team Naureus

Posledná úprava: 03.09.2013, 15:03

Andrea Smeringaiova

27.01.2014, 12:26

Doporučte mi prosím prípravky na suchú, citlivú pleť so sklonom k pigmentovým škvrnám zo slnka.Vek 40. Ďakujem

Naureus.sk

27.01.2014, 13:54
Doporučte mi prosím prípravky na suchú, citlivú pleť so sklonom k pigmentovým škvrnám zo slnka.Vek 40. Ďakujem

Dobrý deň pani Smeringaiova. Odporučila by som Vám výrobky značky Annemarie Borlind. Je to celá rada produktov ROSE DEW -na suchú pleť. Denný krém kód: 070 Nočný krém kód: 069 Čistiace mlieko kód: 661 Pleťový toner kód: 662 Čo sa týka problému s pigmentovými škvrnami, doporučujem vyskúšať výrobok Pleťové bieliace fluid na pigmentové škvrny kód: 725 tiež od značky Annemarie Borlind. Dúfam, že s výrobkami budete spokojná a budú vyhovovať Vášmu typu pleti.

Michaela Kopšová

03.04.2014, 08:14

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či neplánujete do sortimentu zahrnúť viac dekoratívnej kozmetiky Sante (príp. iných značiek), laky na nechty Sante a prírodné kozmetické (morské) hubky. Ďakujem za odpoveď.

Naureus.sk

03.04.2014, 08:38

Dobrý deň, dekoratívnu kozmetiku od značky Sante, sme ponúkali, ale nakoľko sme nemali dobré skúsenosti s dodávkou tejto kozmetiky, rozhodli sme sa dekoratívnu kozmetiku Sante, odstrániť z nášho sortimentu. V budúcnosti plánujeme dekoratívnu kozmetiku rozšíriť o celkom novú radu značky ANNEMARIE BORLIND. Prajem pekný deň

Andrea Petrakovicova

07.05.2014, 20:09

Chcem sa spytat, ci budete mat v ponuke produkt annemarie borlind orange blossom energizer? Dakujem

Naureus.sk

07.05.2014, 20:47
Chcem sa spytat, ci budete mat v ponuke produkt annemarie borlind orange blossom energizer? Dakujem

Dobrý večer pani Petrakovicova. Energizer z pomarančových kvetov od značky Annemarie Borlind, máme v ponuke pod kódom: 818. Stačí si zadať tento kód, alebo názov Energizer do vyhľadávača, ktorý sa nachádza medzi naším logom a nákupným košíkom nad hornou zelenou lištou. Link: http://www.naureus.sk/produkt/128-energizer-z-pomarancovych-kvetov

Barbora Hajžušová

20.05.2014, 10:54

Dobry den, chcem sa informovat, ci cistiace mlieko od Dado Sens kod vyrobku 1012 je aj na odlicovanie. Dakujem. Barbora

Naureus.sk

20.05.2014, 12:20
Dobry den, chcem sa informovat, ci cistiace mlieko od Dado Sens kod vyrobku 1012 je aj na odlicovanie. Dakujem. Barbora

Dobrý deň,čistiace mlieko je vhodné používať aj na odličovanie.

Žaneta Kriváneková

28.06.2014, 09:04

Dobry den, som nesmierne spokojna , vas sortiment je vybornu ako aj dorucenie , tento tyzden mi prisiel balicek u hned na druhy den som sa syrasne tesila , kokosovy olej je vyborny, postupne si vsetku kozmetiku vymenim, je fantasticka a uz nikdy viac nelupim v drogerii ani len zubnu pastu,

Naureus.sk

28.06.2014, 09:18
Dobry den, som nesmierne spokojna , vas sortiment je vybornu ako aj dorucenie , tento tyzden mi prisiel balicek u hned na druhy den som sa syrasne tesila , kokosovy olej je vyborny, postupne si vsetku kozmetiku vymenim, je fantasticka a uz nikdy viac nelupim v drogerii ani len zubnu pastu,

Ďakujeme, aj my už máme doma iba prírodu :-)

Posledná úprava: 28.06.2014, 09:19

Dominika Turáková

13.07.2014, 13:29

Dobrý de§, chcela by som sa opýtať, či plánujete predávať aj produkty značky Urtekram. Vopred ďakujem.

Naureus.sk

13.07.2014, 13:42
Dobrý de§, chcela by som sa opýtať, či plánujete predávať aj produkty značky Urtekram. Vopred ďakujem.

Dobrý deň, zatiaľ sme o tejto značke nerozmýšľali. Čo však neznamená, že táto značka nebude v budúcnosti zaradená do nášho portfólia. Samozrejme pokiaľ bude spĺňať všetky kritériá certifikovanej prírodnej kozmetiky.

Bohdana Kumeczká

18.07.2014, 18:10

Dobrý deň, veľmi sa mi osvedčila dekoratívna kozmetika od A. Borlind, ale chýbajú mi vo vašej ponuke ceruzky na oči. Zaradíte aj tie do predaja ? Ďakujem za odpoveď.

Daniela Jasicova

08.02.2015, 23:14

Dobrý deň,mam 25 r.a mam problem z akne a z ktorého mi ostali ešte aj jazvy. Pri používani kozmetiky mi niekedy ostali ajsuche fľaky na tváry. Mohli by ste mi poradit čo by sa hodilo na môj typ pleti . Oslovila ma kozmetika A.borlind, ale nebránim sa aj inému typu. Vopred Ďakujem

Naureus.sk

09.02.2015, 11:03
Dobrý deň,mam 25 r.a mam problem z akne a z ktorého mi ostali ešte aj jazvy. Pri používani kozmetiky mi niekedy ostali ajsuche fľaky na tváry. Mohli by ste mi poradit čo by sa hodilo na môj typ pleti . Oslovila ma kozmetika A.borlind, ale nebránim sa aj inému typu. Vopred Ďakujem

Dobrý deň, značka Annemarie Borlind má na problematickú pleť radu Purifying Care ktorá ponúka krém, toner, čistiaci gél, pleťovú masku ale aj korekčné tyčinky na prekrytie nedokonalostí pleti. Na liečbu akné a celkovo problematickú pleť, by som Vám ešte odporučila pozrieť značku Dado Sens, kozmetickú radu Pur Derm, ktorá má u nás veľmi dobré ohlasy.Je vhodná skôr na mastnejšiu pleť so sklonom k vyrážkam, akné a na pleť, ktorá potrebuje vysušiť. K tomu čo opisujete o Vašej pleti by som sa priklonila k rade Purifying Care.

Mária Muríňová

10.02.2015, 19:38

Dobrý deň, potešili by ma vitamíny, ktoré sa dajú zjesť. :) Väčšinou problém s pleťou je odrazom nášho vnútorného zdravia a mylsím, že je dôležité pleť vyživovať nielen zvonka ale i zvnútra. Môžte zvážiť moju radu a dúfam, že niečo také niekedy u Vás nájdem. Veľmi by ste pomohli so zdravím veľa ľuďom. Ďakujem.

Mária Muríňová

11.02.2015, 20:48

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť do akého druhu vôní sa zaraďuje vôňa Audace bio bachovka? Je to sladká vôňa, svieža alebo pudrová? Ďakujem!

Veronika Kubáňová

19.04.2015, 13:55

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť s denným krémom, mám zmiešaný pleť, ktorá je občas začervenaná, hlavne pri zmene teploty alebo pri väčšej telesnej námahe. Ďakujem.

Posledná úprava: 19.04.2015, 13:56

Táňa Slahučková

15.09.2016, 23:28

Potešili by ma napríklad reakcie od zákazníkov, ako im konkrétna kozmetika pomohla a podobne :)

Pridať príspevok

Pre pridávanie príspevkov sa musíte prihlásiť.

2017 © Naureus - 100% BIO kozmetika